eLka - Ośrodek Szkolenia Kierowców w Słupsku. Chcesz zdobyć prawo jazdy? Szukasz dobrej szkoły? Dostaniesz więcej - zostaniesz KIEROWCĄ.

slupsk.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców eLKA
 Ośrodek Szkolenia Kierowców eLKA
ul. Tuwima 23 pok. 111
Słupsk
tel. kom. 502 043 094

Chcesz zdobyć prawo jazdy? Szukasz dobrej szkoły? Dostaniesz więcej - zostaniesz KIEROWCĄ!!!

Na kurs składają się:
  • 30 h teorii w ciągu 7 spotkań, co trwa około 3 tygodni i kończy się egzaminem wewnętrznym,
  • 30 h jazdy - praktyczna nauka jazdy następuje po zdaniu egzaminu wewnętrznego z przepisów.


Do prowadzenie zajęć teoretycznych Ośrodek Szkolenia Kierowców eLka wynajmuje pomieszczenia w budynku przy ul.Tuwima 23 w Słupsku. Sala przygotowana jest maksymalnie na 12 kursantów. W przerwach zajęć teoretycznych przewiduje się poczęstunek: kawa/herbata oraz ciasteczka.

Zasady ruchu drogowego poznasz przy użyciu technik multimedialnych - filmy i testy komputerowe wyświetlane są na dużym ekranie. Każdy kursant otrzymuje materiały do nauki - Vademecum kursanta oraz płytę CD.

Praktyczną naukę jazdy rozpoczynamy po zdaniu zdaniu egzaminu wewnętrznego z przepisów ruchu drogowego - egzamin testowy identyczny jak egzamin państwowy.

Nauka jazdy rozpoczyna się na placu manewrowym "Miasteczka ruchu drogowego" w Słupsku przy ul. 3-go Maja - na przeciw budynku Policji.

Po zdobyciu podstawowych umiejętności na placu manewrowym, rozpoczyna się drugi etap - jazda w ruchu miejskim i poza miastem. W programie przewidujemy jazdę poza miastem oraz w porze nocnej - praktyczna nauka korzystania ze świateł drogowych i mijania.

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców Babska Szkoła Jazdy   Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda >>
 
eLka - Ośrodek Szkolenia Kierowców Słupsk. Nasza eLka pokieruje Cię prosto do celu!
© Copyrightslupsk.nauka-prawo-jazdy.pl