OSK DARECKY Słupsk - nadrzędnym celem jest skuteczność współpracy z kursantem.

slupsk.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. OSK DARECKY
 OSK DARECKY
ul.Wojska Polskiego29A (siedziba szkoły COSINUS)
76-200 Słupsk
tel. kom. 693 088 623
OSK DARECKY

Zapraszamy państwa na kurs prawa jazdy kat.B

Jesteśmy szkołą z ambicjami związanymi z dobrym przygotowaniem osób na przyszłych kierowców. Zależy mam przede wszystkim na wyszkoleniu kursanta w taki sposób, aby po skończeniu kursu jeździł pewnie i co najważniejsze bezpiecznie.

Dlatego też instruktor w naszym ośrodku posiada wieloletnie doświadczenie jako kierowca zawodowy. Doświadczenie to umożliwia profesionalne przekazanie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Zdajemy sobie sprawę jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, w związku z tym do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i z wyrozumiałością.

Dokładamy wszelkich starań, aby doprowadzić do egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresująco, a najbardziej efektywnie. Dysponujemy oświetlonym placem manewrowym, oraz profesionalnie wyposażoną salę wykładową. Naszym celem jest, aby każda osoba szkolona w naszym ośrodku zdała egzamin za pierwszym razem.

  << OSK Daniel   OSK GRZEŚ Grzegorz Góźdź >>
 
Nauka jazdy DARECKY w Słupsku. Wysoki profesjonalizm świadczonych usług pozwala nam na osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta.
© Copyrightslupsk.nauka-prawo-jazdy.pl