KSN- kursy szkolenia nauka jazdy w Słupsku. Sukces to dobry instruktor.

slupsk.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. KSN
 KSN
ul. Wojska Polskiego 46-47
76-200 Słupsk
tel. kom. 665 00 25 36
KSN

SUKCES TO DOBRY INSTRUKTOR

Jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą.


BEZ STRESU !

Wiemy, jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji. Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący.


DLACZEGO MY?

Oprócz argumentów czysto edukacyjnych - u nas zaoszczędzisz pieniądze! Zapłacisz tylko za kurs. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem! Oszczędzasz na dodatkowych jazdach, opłatach egzaminacyjnych, straconym czasie a przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy.


DO ZOBACZENIA NA KURSIE W OŚRODKU KSN:)

  << Drabek Nauka Jazdy   MORZE >>
 
KSN- kursy szkolenia nauka jazdy Słupsk. Dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący.
© Copyrightslupsk.nauka-prawo-jazdy.pl