ABM Ośrodek Szkolenia Kierowców w Słupsku. V Liceum Ogólnokształcące, 76-200 Słupsk, ul. Krzywoustego 6 sala nr. 16 informacja u p. Anity Unijat.

slupsk.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. ABM Ośrodek Szkolenia Kierowców
 ABM Ośrodek Szkolenia Kierowców
ul. Wojska Polskiego 30
76-200 Słupsk
tel. kom. 518 036 790

Jesteśmy szkołą, która posiada niezwykłe ambicje związane z dobrym przygotowaniem osób na przyszłych kierowców. Zależy nam przede wszystkim na wyszkoleniu kursantów tak, aby w przyszłości, gdy już będą kierowcami, jeździli pewnie, mądrze a co najważniejsze bezpiecznie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też, instruktorzy pracujący w ośrodku są osobami starannie dobranymi pod względem cierpliwości, kompetencji oraz prawidłowych technik nauki jazdy.

Zatrudniamy tylko najlepszych instruktorów. Wiemy jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością. Dokładamy wszelkich starań, aby doprowadzić do egzaminu państwowego w sposób jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący. Wszystkie jazdy odbywają się po dobrze znanych nam trasach egzaminacyjnych.

Ośrodek dysponuje oświetlonym placem manewrowym oraz salą wykładową wyposażoną w komputer, rzutnik oraz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne. Wszystkie nasze pojazdy są identyczne z tymi, na których przeprowadzane są egzaminy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba mile wspominała szkolenie w naszym ośrodku i zdała egzamin za pierwszym razem.

Dziękujemy za zainteresowanie się naszym ośrodkiem oraz życzymy Państwu zdania egzaminu za pierwszym razem a dalej bezpiecznej i szerokiej drogi!

   Akademia Jazdy Anna Dudek >>
 
ABM Ośrodek Szkolenia Kierowców w Słupsku. Instruktorzy pracujący w ośrodku są osobami starannie dobranymi pod względem cierpliwości, kompetencji oraz prawidłowych technik nauki jazdy.
© Copyrightslupsk.nauka-prawo-jazdy.pl